sobota, 8 października 2011

Ruch Poparcia Rumburaka

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami istnieje Świat Baśni, równoległy do naszej Krainy Ludzi. Nie wiem, czy słyszeli już Państwo o niedawnej rebelji czarodzieja drugiej kategorji Janusza Rumburaka, który dąży do przejęcia władzy w Krainie Baśni. Zorganizowanej przezeń bandzie dają spore szanse w nadchodzących wyborach parlamentarnych.


A oto kamraci Rumburaka: Czarownica Wanda Jaga, znajdująca się na liście płac przemysłu aborcyjnego i antykoncepcyjnego


diabeł Robert Blekota, aktywista ruchu mniejszości seksualnych


oraz dziennikarze: Robert Pekota, dziennikarz muzyczny znany z "Gadziny Wybiórczej" i Roman Mekota, były ksiądz posoborowy, naczelny "Fekot i Mekot"


Jakie będą wyniki wyborów ? Rumburak i jego współpracownicy zaglądają w szklaną kulę i dostrzegają, że ich sondaże były mocno przeszacowane w górę.

10 komentarzy:

 1. Stary Niedźwiedź8 października 2011 13:54

  Czcigodny Krusejderze
  Przecież ten Rumburak jest po prostu świnią trojańską płemieła Siuśka. Jakiś "consigliere" rodziny don Donka dostrzegł że SLD jeszcze jakoś ciągnie głównie dzięki poparciu zoologicznych antyklerykałów, feminazistek i zboczeńców. Ponieważ w Polsce przynajmniej na razie do takiej hołoty nie wypada się przyznawać, wymyślono rzekomą secesję chama z Biłgoraja i ten cały ruch. O co zakład że gdy w przyszłym sejmie dojdzie do głosowania nad wotum zaufania czy budżetem, ta nowa chorągiew Kuklinowskiego poprze PO jeśli tylko bez ich głosów Siuśk nie da rady?
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieprawda. Rumburak ma zastąpić Siuśka, Rumbarak jest faktycznie tym, czym jest Siuśka i całe jego ekipa i jest tylko wstępem, początkiem drogi prowadzącej do celu. A do tego celu ma doprowadzić Rumburak. Prawdopodobnie, uznano, ze już można.

  OdpowiedzUsuń
 3. Księga Koheleta 10:2 - Serce mędrca zwraca się ku prawej stronie, a serce głupca ku lewej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też tak myślałem, ale wygląda na to, że Rumburak ma zastąpić Napierniczaka. A może banda czworga przepoczwarzy się w bandę pięciorga. I takiego scenariusza nie da się wykluczyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Stary Niedźwiedź10 października 2011 01:17

  @ Matlib
  Oczywiście masz rację twierdząc że Rumburak ma zastąpić Napierniczaka. Ale gdy skrzyknie pod swoja chorągiew feminazistki, pederastów, ćpunów i zoologicznych antyklerykałów, dla pozoru od czasu do czasu nieszkodliwie uszczypnie PO. Tyle tylko że w sytuacjach podbramkowych na pewno ocali tyłek Siuśka.
  Kłaniam się

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeceniasz jego możliwości, heretyku. Rumek co prawda należy do Bilderberga, ale cóż to grono dziś znaczy? Co będzie z Siuśkiem zarządzą Siły Wyższe.

  A on zagrał rolę wybitną. Dzięki niemu nie tylko zwolennicy FJN, ale i całe rzesze postronnych myślały, że ta zabawa w parlament to nie jest program rozrywkowy kręcony na potrzeby TV. I to mimo, że w międzyczasie wygadał się pan Godson dziwiąc się, że posłowie wyzywają siebie od najgorszych, a jak tylko filmowcy wyłączą nagrywacze, poklepują się po ramionach i mówią do siebie: „Aleś mi dołożył!”.

  Dzięki Siuśkowi myslano, że to wszystko się dzieje naprawdę. A Oni, niewdzięcznicy, mianowali na prezydenta jakiegoś, excusez le mot, myśliwego. Nie dziwię się tedy jego rozgoryczeniu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panu Matlibowi pragnę przypomnieć, że Pan Stary Niedźwiedź jest przyjacielem tego bloga i jeśli już musi być nazywany "heretykiem", to proszę przynajmniej o używanie wielkiej litery względem jego Osoby.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyjmuję ostrzeżenie i przepraszam. Miało być porozumiewawcze szturchnięcie, a wyszło walnięcie w żebra.

  OdpowiedzUsuń
 9. Stary Niedźwiedź11 października 2011 02:12

  @ Matlib
  Nie przeceniam jego możliwości tylko umiem liczyć. I wiem że dwieście kilka (spotkałem się z różnymi wersjami tych "kilku") plus czterdzieści daje w sumie dwieście czterdzieści kilka czyli więcej niż dwieście trzydzieści. Oczywiście dla Siuśka koalicja z Pawlakiem to mniejszy obciach ale taka rezerwa spowoduje że sikawkowy będzie musiał być znacznie pokorniejszy i ograniczyć apetyty swojej trzódki.
  Kłaniam się.

  OdpowiedzUsuń