wtorek, 4 stycznia 2011

"Rzepa" promuje honorowego kapłana Kościoła Szatana

Zajawka oferty jest już na stronie tytułowej prominentnego, konserwatywnego (?) polskiego dziennika: u góry strony widzimy lead wielkości pudełka od zapałek w brzmieniu "Legendy muzyki - Marylin Manson" ...

Ale to nie koniec! Manson dostał na swą reklamę całą stronę 8 głównej części gazety.Dowiadujemy się z niej, tego samego, co z fejskubowej strony sklepu Rzepy

Po raz pierwszy w Polsce filmowa biografia skandalisty, obrazoburcy, prowokatora, honorowego kapłana Kościoła Szatana – Marilyna Mansona. Potwora według jednych, geniusza według innych - muzyka, który w obrazowy, komiksowy sposób,jedyny zrozumiały dla młodego pokolenia rocka, przedstawia na scenie „hipokryzję Ameryki” i „budzi społeczeństwo z wywołanej przez chrześcijaństwo śpiączki”.

O widowiskach przesyconych nieskrępowanym seksem, jawnym wyszydzaniu religii wywołującym wielkie emocje u widzów i o życiu prywatnym Marilyna Mansona opowiadają: sam artysta, jego była żona – burleskowa striptizerka Dita Von Teese, była dziewczyna Missy Romero, menedżer tras koncertowych John Digby, prezenterka radiowa Briggy Smale oraz dziennikarze i fani.

Obraz zawiera niepublikowane dotychczas archiwalne materiały filmowe i fragmenty koncertów, a wszystko w oprawie ciężkiej metalowej muzyki Mansona.

W sprzedaży już we wtorek 4. stycznia w cenie 21,99 zł.

Wejdź do internetowego sklepu Rzeczpospolitej: http://sklep.rp.pl/ i dowiedz się więcej na temat kolekcji.

Można opisywać kontrowersyjnych pseudoartystów, ale tak prymitywne reklamowanie satanizmu, to ostatnia rzecz, jakiej się dotąd spodziewałem po ekipie p. P. Lisickiego.

Myślę, że trzeba podziękować Rzeczpospolitej za ten prezent dla czytelników i za tę reklamę Mansona: listy@rp.pl , zamow@rp.pl , I.Skoneczna@rp.pl oraz last but not least p.lisicki@rp.pl.

5 komentarzy:

 1. Dla mnie to arcykapłan błaznów, Rzepa się ośmiesza, zresztą nie czytam.....

  OdpowiedzUsuń
 2. no masoni teraz są na fali też dzięki katolikom

  OdpowiedzUsuń
 3. dzieki katolikom?dzieki katolikom to zawsze szatan ucieka w kąt..a głupcy sie smiej bo myślą..ze jest reklamowany..a on jest zawsze ponizany przez madrych...Jezus juz go zwycięzył:);P

  OdpowiedzUsuń
 4. Lisicki, nie Lisiecki. Nie przekręcajmy nazwisk

  OdpowiedzUsuń
 5. Płaskie to wszystko i prostackie do bólu, więc nie ma co się na ten temat wypowiadać, by się nie spalić ze wstydu, gdy zmiarkujemy, że chodzi o promocję chorych ludzików, tak tych od płyty, jak również tych od rozsławiania tego to prostactwa. Człowiek to ponoć brzmi dumnie, ale najpierw trzeba tym człowiekiem z prawdziwego zdarzenia być !!

  OdpowiedzUsuń